مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال،حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تعبیرخواب،آنلاین و با شیوه ای نوسؤال هات را از دیوان حافظ بپرس


خیلی وقتا میشه یه سؤالاتی در ذهنتون هست و نسبت به اونها نیت می کنید و از دیوان حافظ فال می گیرید و این خیلی خوبه ولی در اینجا یک قسمت خیلی جذّاب را قرار داده ایم که به شما امکان این را میدهد که سوالات خودتون را بنویسید و فالی دقیق ومتفاوت از دیوان حافظ بگیرید ؛
فقط کافیه در کادر زیر سوال خودتون را با توجه به کلمات کلیدی متناسب با نیتتون بنویسید و سپس چشمان خود را بسته ، نیت نمایید و سوره مبارکه حمد را بخوانید و بر روی دکمه دریافت پاسخ از دیوان حافظ آنلاین ، کلیک نمایید تا پاسخی درست و دقیق از دیوان حافظ ، برای سوال خود مشاهده نمایید
چنانچه در زمینه فالی که گرفته اید ابهامی داشتید و یا درخواست مشاوره در موضوعات خانوادگی ، ازدواج ، شکست های عاطفی و کسب و کار و ... داشتید می توانید با ورود به منوی ارسال درخواست با مشاورین خودتون به صورت آنلاین طرح موضوع نمایید


فال حافظ با تعبیر اصلی ، صحیح و آنلاین


ابتدا توصیه می شود با طهارت کامل و با نیت خیر و درست ، تمامی افکار خود را جمع و جور نمایید و ذهن خود را بر روی نیتی که دارید متمرکز می کنید و برخی گفته اند که حضرت حافظ را به شاخ نبات او قسمش می دهند و یا امثال اینها ، که البته ما به اینگونه مطالب ، توصیه نمی کنیم و تنها روی تمرکز شما تأکید می کنیم و بعد با خلوص نیت یک صلوات بفرستید ، فاتحه ای بخوانید و مجددا نیت نمایید و سپس نشانه را بر روی دکمه " فال حافظ " قرار دهید و چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و کلیک نمایید
فال حافظ با نیت شما در صفحه بعد نمایش داده می شود که می توانید جهت روخوانی آن با صدای استاد ، کلیک نمایید تا با شنیدن صدای دلنشین روخوانی شعر حافظ ، از دیوان حافظ ، بهره بیشتری ببرید .


فال حافظ آنلاین
در بسیاری از تعبیرهایی که متأسفانه در باب تعبیر فال حافظ بیان کرده اند این نکته تقریبا مشترک است که غالبا بدون مطالعه شعر از دیوان حافظ و تعبیر آن توسط اهل فن و آشنا به ادبیات و عرفان و جان کلام، تعبیرهایی را بیان می دارند که برخی افراد هم با ساده دلی و پاکی قلب ، متأسفانه به اینطور تعبیرها توجه کرده و گاها دیده شده است که زندگی خود را با یک فال حافظ از این رو به آن رو می نمایند و حتی تصمیماتی هم می گیرند که بسیار برای ادامه زندگی آنها مهم و اساسی و حیاتی می باشد .
توصیه ما همواره بر این بوده است که اگر می خواهید تفأل به دیوان حافظ بزنید و از دیوان حافظ کمال استفاده را ببرید ، حتما و حتما از جایی این کار را بکنید که تعبیر و تفسیر درست و صحیح را به شما ارائه بدهند و نه آنکه به اشتباه دچار گمراهی شوید.
تفأل به دیوان حافظ ، فال حافظ همراه با معنی ، تفسیر و تعبیر درست و صحیح را از سامانه فان اَدز ، همراه با مشاوره آنلاین و 24 ساعته ، بخواهید .
فال حافظ را برای کاهش دغدغه ها و استرس های روزانه مطالعه نمایید و از تعبیر فال حافظ به همراه مشاورین مجرب و متعهد ، بهره لازم را ببرید .
آیا می دانستید که تا بحالا بسیاری از کشمکش ها و جنجال ها که زندگی برخی کاربران محترم را تا لبه تیز دادگاه و طلاق برده بود ، تنها با یک مشاوره و آنهم از سر ناامیدی ، جای خود را به آرامش و ادامه زندگی و امید به آینده ، داده است و همان کاربران در حال حاضر ، مدتهاست که با مشاورین خودشان در ارتباط هستند و از آنها برای زندگی بهتر مشورت می گیرند.
اثرات فال حافظ را همراه با مشاوره فال آنلاین تجربه نمایید .

فکر بلبل همه آن است که گل شد يارش
گل در انديشه که چون عشوه کند در کارش
دلربايی همه آن نيست که عاشق بکشند
خواجه آن است که باشد غم خدمتگارش
جای آن است که خون موج زند در دل لعل
زين تغابن که خزف می‌شکند بازارش
بلبل از فيض گل آموخت سخن ور نه نبود
اين همه قول و غزل تعبيه در منقارش
ای که در کوچه معشوقه ما می‌گذری
بر حذر باش که سر می‌شکند ديوارش
آن سفرکرده که صد قافله دل همره اوست
هر کجا هست خدايا به سلامت دارش
صحبت عافيتت گر چه خوش افتاد ای دل
جانب عشق عزيز است فرومگذارش
صوفی سرخوش از اين دست که کج کرد کلاه
به دو جام دگر آشفته شود دستارش
دل حافظ که به ديدار تو خوگر شده بود
نازپرورد وصال است مجو آزارش

در مثالی یک فال از دیوان حافظ معروف و مشهور به لسان الغیب را در بالا آورده ایم و توصیه می کنیم که ابتدا فال حافظ یا تفال به دیوان حافظ را که در بالا مشاهده می نمایید ، مطالعه نموده و سپس با مراجعه به تعبیر فال حافظ در بسیاری از سایت های دیگر از نحوه تعبیر و تفسیر فال بالا اطلاع حاصل نمایید و سپس خواهید دید که در تفسیر این شعر گرانمایه ، برخی از آن ها راه را اشتباه رفته و تعبیراتی نموده اند که به جرأت می توان گفت که حیف به واژه تعبیر که به برخی از اینها بیان نمود و گمراه نمودن مردم گناهی است بزرگ که بسیاری از این نکته مهم غفلت می کنند.
برای اینکه مستقیم سایت خاصی را زیر سوال نبریم از نام بردن این سایت ها خودداری می کنیم لیکن در کجای این شعر از دیوان حافظ آمده است که شما به مال و ثروت می رسید؟ در کجای این شعر می توان اینچنین تعبیر نمود که به زودی از غم و غصه نجات پیدا می کنید؟ در کجای این فال ارزشمند از دیوان حافظ می توان احصاء نمود که وصال یار و معشوق در همین نزدیکی هاست ؟
ببینید سرکار گذاشتن خودتون و یا تفریح کردن در بین مطالب گونگونی که در اینترنت وجو دارد کاری اصولی و صحیح به حساب نمی آید. شاید شما با یک جستجوی ساده در گوگل و یاهو و یا دیگر موتورهای جستجو بتوانید به صدها سایت فال دسترسی پیدا نمایید ولی مهم این است که از این کار به دنبال چه چیز هستید!
آیا می خواهید با استرس ها و اضطراب هایی که برخی اوقات با آنها روبرو هستید مأنوس شوید؟
آیا می خواهید سوالات بی پاسختان ، شرایط مهیا شدن یک شکست عاطفی را برای شما رقم زند؟
آیا یک اختلاف کوچک در زندگی بین شما و همسرتان را می خواهید با سوال نکردن و عدم مشاوره ، تبدیل به یک مسئله بزرگ نمایید که تنها راه حل موجود را در دادخواست طلاق ببینید؟
آیا با عدم مشاوره صحیح می خواهید یک ازدواج ناموفق را برای خودتان به ارمغان بیاورید؟
ببینید ، توصیه ما به شما این است که از اثرات مفید اشعار گرانقدری که در سایت قرار داده شده است به عنوان یک ابزار خوب برای مشاوره و بهره جستن از نظرات مؤثر مشاورین دلسوز، حداکثر استفاده را نمایید .
ما به صورت 24 ساعته در کنار شما هستیم و آرامش را به شما هدیه خواهیم داد.

تعبیر فال حافظ ، مشاوره فال حافظ به همراه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره شکست های عاطفی و طلاق ، مشاوره فرزند و نی نی دار شدن ، مشاوره شغل و کسب و کار را از دست ندهید

حافظ شاعر نکته سنج و بلبل غزلسرای سرزمین فارس که در قرن هشتم می زیست از دوران کودکی به شعر و ادب و عرفان و علو مزمان خود توجه خاص داشت که در مقاطع مختلف و با شرکت در مکتب درس اساتید فن از هر خرمن گوشه ای برچید . حافظ علاوه بر خواندن درس و استفاده از محضر علمای زمان ، به آثار پیشینیان نیز اظهار علاقه می نمود و برای کسب فیض به مطالعه آنها می پرداخت ، لذا با توجه به محتویات اشعار وی و تشابه موجود در بعضی از قصاید و غزلیات ، چنین استنباط می شود که سروده ها و نوشته های برخی از علما و شعرای متقدم در آثار حافظ تأثیر داشته که این تأثیر یا در کیفیت صنعت شعر حافظ هویداست و یا در محتوای آن . اینک برای آشنایی با ایشان ، به ذکر نام و احتمالا وجه تشابه در یکی از سروده ها که تأثیرپذیری آن مشهود است می پردازیم ؛
لازم به توضیح است که شاید یکی از دلایل جذابیت بیش از حد شعر حافظ که به عنوان فال حافظ بیشتر مورد استفاده عموم قرار می گیرد و مورد پسند عام و خاص قرار دارد این باشد که این شاعر از نبوغ و هنرمندی تمامی صاحب هنران زبان شیرین پارسی استفاده کرد و از هر چمن خوش بوترین گل را چیده است لذا گلستانی چنین معطر خلق کرده است .
حکیم الیاس بن یوسف بن زکی ابن موید نظامی گنجوی از شعرای بزرگ و سلف حافظ در قرن هشتم می باشد که بدون شک شعرش بر حافظ مؤثر بوده کما اینکه حافظ خود نیز در شعری به ذکر این مطلب ، اهتمام ورزیده است .
در شعری از نظامی داریم : چو سلک در خوشا بست شعر نغر تو حافظ که گاه لطف سبق می برد ز نظم نظامی هم قصه نانموده دانی هم نامه نانوشته خوانی
در شعری از حافظ اینگونه آمده : هم نادیده می بینی و هم ننوشته می خوانی
عطار شیخ فرید بن عطار نیشابوری عارف ، شاعر و سخن پرداز قرن ششم هجری می باشد که کلامش بر سخن حافظ بی تردید مؤثر بوده و در دیوان حافظ شاهد بیت هایی چند هستیم که مضامینی مشابه با شعرهای حافظ دارد از جمله :
عطار در بیتی می فرماید :
همه کس طالب یارند و لیک
و اما د ربیتی از دیوان حافظ آمده است که :
همه کس طالب یارند ، چه هشیار ، چه سست
خاقانی افضل الدین بدیل بن علی خاقانی شروانی ، قصیده سرای بی همتای زبان فارسی و از شعرای قرن ششم است که حافظ از مطالعه آثار او تحت تأثیر قرار گرفته که افزون بر 50 مورد در دیوان حافظ شاهد هستیم .
شعری از خاقانی :
دیدی که یار چون زدل ما خبر نداشت
و اما در دیوان حافظ :
دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت
ظهیر فاریانی نیز از قصیده سرایان ایران و همتراز انوری می باشد شاعری بلند آوازه که د ربرخی موارد مورد توجه قرار گرفته و حافظ بیت و یا مصراعی از شعر او را عینا تضمین نموده است .
مثلا در شعری از ظهیر فاریانی هست که :
مرا امید وصال تو زنده می دارد         واگرنه بی تو نه عینم بماند نه اثرم
و حالا بشنوید از فال حافظ از دیوان حافظ :
مرا امید وصال تو زنده می دارد         واگرنه هر دمم از هجر توست بیم هلاک
انوری اوحد الدین محمدبن محمد از شعرای قصیده سرای نامدار در زبان فارسی که در قرن ششم می زیسته . او نیز از جهت قدرت شگرفی که در سخن سرایی داشت مورد توجه حافظ بود به طوریکه در برخی از اشعار توجه به شعر انوری کاملا مشهود می باشد .
نمونه شعری از انوری :
نگر تا حلقه اقبال ناممکن نجنبانی         سلیما، ابلها لا بلکه محرما و مسکینا
و بشنویم فال حافظ از دیوان حافظ
خیال چنبر زلفش فریب می دهد حافظ         نگر تا حلقه اقبال ناممکن نجنبانی
کمال الدین اسماعیل اصفهانی از شعرای قرن ششم و هفتم متوفی به سال 635 ، نیز از شعرای صاحب نام است که در شعرحافظ تأثیر گذار بوده است .
عراقی نیز یکی دیگر از شعرای فارسی زبان می باشد که در حافظ مؤثر بوده است .
سعدی شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی نیز به گفته بسیاری از صاحب نظران از نظر کسوت استفاده از مضامین اشعارش و به سبک سخن سرایی بر گردن حافظ حق بزرگی دارد .
حافظ این شاعری که پس از سال ها بوی عطری دلنشین از اشعارش به مشام می رسد ، یکی از شعرا و ادبای عارف پارسی زبان است که در شیراز چشم به جهان گشود و همواره به سرزمین موطن خود علاقه وافر داشت . او در اشعارش بارها از اماکنی د راین سرزمین یاد کرده و با آنچنان عشقی سخن گفته که د راعماق قلب خواننده اثر می گذارد .
زرکن آباد ما صد لوحش الله         که عمر خضر می بخشدذ زلالش
نمی دهند اجاذت مرا به سیر و سفر         نسیم باد مصلا و آب رکناباد
تعبیرفال حافظ می بایست توسط اهل دل و عرفان صورت پذیرد تا برجان بنشیند و واقعیت های اثربخشی را که در زندگی از آنها غافل شده اید ، را به شما گوشزد نماید و بهره کافی از تفأل به دیوان حافظ ببرید .
فال حافظ را درست تجربه نمایید ، درست تعبیر نمایید و درست تفسیر نمایید و اگر نمی توانید معنی و مفهوم آن را دریابید و به عمق آن پی ببرید حتما مشاوره آنلاین نمایید تا مشاورین ما به شما پاسخ دهند .

آخرین نظرات و مطالب کاربران محترم راجع به فال حافظ
یاشار
خیلی خوب بود
پارسا
سلام خسته نباشید .من مرید حضرت حافظ هستم از همان 13سالگی که عاشق شدم و فال الا یاایها الساقی آمد اسم پسرم را بخاطر ارادت به ایشان حافظ گذاشتم
شیدا
من فکر نمیکردم فال حافظ بهم جواب بده ولی واقعا حافظ راست گفت
بیتا
فقط فال حافظ۰ اونم چون عاشق اشعارشم .
شیما
سلام : فال خافظ بعضی وقت چیز های رو میکه که با دیدنش حیرت زده میشی.
رها
فقط فال حافظ
زهرا
درستی فال بستگی به اعتقاد آدم داره وقتی به فالت معتقد باشی مطمئن باش درست از آب در میاد.منم ب فال حافظ اعتقاد دارم
ماریا
من را یکی از دوستانم به سایت معرفی کرد و الان من می خواهم همه مردم ایران را که حافظ خوانی و شعر حافظ را دوست دارند به سایت دعوت کنم و بگم اگه می خواهید با یک دوست واقعی و امین و امانتدار آشا بشید و براتون فال حافظ دقیق و صحیح با تعبیر محشر بگیره فقط بیایید اینجا و فرصت را از دست ندید .
جواد
تعبیر فال حافظ را به صورت عمومی چرا نمی گذارید ازش بتونیم استفاده بکنیم ؟ همش برای تعبیر از دیوان حافظ باید درخواست تعبیر فال حافظ را ثبت بکنیم؟ مثلا نصفه شب شما هستید ؟ یعنی 24 ساعته می تونیم ازتون سوال کنیم ؟ من روزی 20 تا فال حافظ می گیرم . اینطوری 20 تا درخواست بایئد ثبت کنم ؟
شهرام
استخاره فال حافظ درسته ؟ اصلا چطور نیت کنم و چطوری فال حافظ درست و اساسی بگیرم که درست دربیاد و جوابمو بده . آخه هرچی می گیرم یه چیزی در میاد .
بانو
طراحی سایت عالیه . ساده و زیبا . بخصوص این گله خیل یعالیه . تصاویر خیلی قشنگی مربوط به هر فال حافظ به صورت جداگانه میاد و به زیبایی فال می افزاید. طراحتون را تشویق کنید . انرژی خاصی به آدم می ده .
پرستو
من با شخصی در ارتباط بودم و نیتمون هم ازدواج بود ولی همش به من می گفت که فقط با هم باشیم و حتی چند بار استخاره حافظ گرفتم و همش تفأل به دیوان حافظ می زدم که یه چیزی بشه و این شخص بیاد خواستگاریم.ولی این اتفاق نمی افتاد.از طرفی دوسش داشتم و از طرفی داشت اعصابم را بهم می ریخت و خیلی خونسرد بود.نمی دونستم داره من را آزار می ده و یا اینطوری نبود.همش می گفت گرفتارم و کار دارم و نمی تونم . بعد از سه سال تازه فهمیدم که زن داشته و داشته ازش طلاق می گرفته و من را بازیچه دست خودش قرار داده بود.خودم را شماتت می کردم.از خودم خیلی بدم اومده بود که چرا اونو نشناخته بودم و اسیرش شدم.هر روز کارم شده بود فال گرفتن و از بین همه فال هایی که پیدا می کردم به فال حافظ خیلی علاقه داشتم . سایت شما نه تنها کمکم کرد و بلکه من را دوباره ریکاوری کرد.مشاوره با شما مثل یه اتفاق تازه و عجیب تمام زندگیم را تحت تأثیر خودش قرار داده بود.به خودم می گفتم مگه میشه مشاوره ازدواج با فال حافظ! برام خیلی جالب بود.چهارجلسه یک ساعته ثبت کردم و با مشاور خیلی محترم سایت صحبت کردم و آرزو می کردم که ایکاش زودتر با شما صحبت می کردم.
شیوا
تعبیر فال حافظ که انجام می دهید اختصاصیه و جالبه که برای دو نفر دو تعبیر متفاوت در یک شعر گفتید . من و دوستم . اتفاقی یک شعر اومد ولی به اون یه تعبیر گفتید و به من یه تعبیر دیگه . شما روح نیستید ؟
صدرا
اعتقاد به فال برای کارهای خیلی مهم ندارم ولی برخی اوقات به دیوان حافظ تفأل میزنم و شعر می خونم .
سهراب
فال حافظ با معنی خوب می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ با تعبیر عالی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ اصلی اصلی اصلی می خواهید بیایید اینجا . فال حافظ محشر می خواهید بیایید اینجا . خسته نباشید . تعبیرتون زد به هدف . ممنونیم .
فاطمه
تعبیری که بهم گفتید را اینقدر به دلم نشست می خواهم یه بخشش را می خواستم اینجا بگذارم تا همه ببینند و خواهش می کنم این را منتشر کنید چون خیلی باحاله و یک تعبیر جدید و نفیس هستش ، چقدر شما خوبید . چقدر شما دوست داشتنی هستید . باحال بود نصیحتاش هم باحال بود . تعبیر قابل قبولی بود . فال حافظ این بار خیلی به دلم نشست .
پژمان
فال حافظ گرفتم و تعبیر و تفسیر اون را نفهمیدم ولی اون چیزی که بهم گفتید مربوط به قبل بود و قبلا با اون مسائل روبرو بودم و الان فازم عوض شده . تعبیر فال حافظ مگه مال الان نیست ؟ یعنی گذشته ام را هم می گه ؟
الهام
شب ها که میشد دلشوره عجیبی می گرفتم و همش فکر می کردم داره یه اتفاقی می افته . دلم خیلی شور می زد و از این وضعیت خسته شده بودم و دیوانه شده بودم . فقط برای اینکه خودم را سرگرم کنم ، به دنبال فال حافظ تو اینترنت می گشتم تا از دیوان حافظ یک شعری را بخونم و نیت کنم و حافظ را به شاخ نباتش قسم بدم و ازش بخواهم که من را اون لحظه دریابه . توی سرم همش سوت قطار بود . چند تا سایت را باز کردم و بد نبودند و خوب بودند ، تا اینکه سر از سایت شما در آوردم و دیدم که چقدر جالبه یه امکانی را گذاشتید که اصلا نمیشه گفت امکان و بلکه باید گفت محشر بود . فال حافظ محشر همین جا بود . شما سوال می کردی و سیستم جستجو می کرد و از دیوان حافظ یه شعر برات می آورد و با توجه به مشکلت که نوشته بودی یه شعر می خوندی و نه همینطوری الکی . تا خود صبح داشتم می نوشتم و می خوندم و آروم شدم .

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید
نام
ایمیل
متن پیامWeb Statistics