مشاوره،برنامه ریزی،سبک زندگی،استخاره،انواع فال،حافظ،شمس،مولانا،فال قهوه،تعبیر خواب،آنلاین و با شیوه ای نو


برای گفتگوی آنلاین همین جا کلیک نمایید

دولتی همسایه شد همسایگان را الصلا
زین سپس باخود نماند بوالعلی و بوالعلا

عاقبت از مشرق جان تیغ زد چون آفتاب
آن که جان می جست او را در خلاء و در ملاآیا معتقدید که همش دارید بدبیاری می آرید؟؟؟
آیا هنوز تجربه تلخ قبلی فراموشتون نشده است؟؟؟
آیا فکر می کنید که یه جورایی گیر کرده اید و راه ها به روتون بسته شده است؟؟؟
آیا احساس تنهایی می کنید؟؟؟
آیا پاسخ خیلی از سوالاتتون را نمی دانید و از همین ندانستن دارید رنج می برید؟؟؟
آیا از آدمهای دور و برتون، بدتون اومده؟؟؟
آیا دیگه به هیچ کس اطمینان ندارید؟؟؟
آیا هرچی که می خواهید، دقیقا همون نمیشه؟؟؟


سؤال هات را از دیوان حافظ بپرس


خیلی وقتا میشه یه سؤالاتی در ذهنتون هست و نسبت به اونها نیت می کنید و از دیوان حافظ فال می گیرید و این خیلی خوبه ولی در اینجا یک قسمت خیلی جذّاب را قرار داده ایم که به شما امکان این را میدهد که سوالات خودتون را بنویسید و فالی دقیق ومتفاوت از دیوان حافظ بگیرید ؛
فقط کافیه در کادر زیر سوال خودتون را با توجه به کلمات کلیدی متناسب با نیتتون بنویسید و سپس چشمان خود را بسته ، نیت نمایید و سوره مبارکه حمد را بخوانید و بر روی دکمه دریافت پاسخ از دیوان حافظ آنلاین ، کلیک نمایید تا پاسخی درست و دقیق از دیوان حافظ ، برای سوال خود مشاهده نمایید
چنانچه در زمینه فالی که گرفته اید ابهامی داشتید و یا درخواست مشاوره در موضوعات خانوادگی ، ازدواج ، شکست های عاطفی و کسب و کار و ... داشتید می توانید با ورود به منوی ارسال درخواست با مشاورین خودتون به صورت آنلاین طرح موضوع نمایید

تفأل به دیوان شمس


بعضی وقتا میشه دوست داری یک شعر عاشقانه و عارفانه بشنوی چون تنها چیزی که میتونه حالت را عوض کنه متفاوت شنیدن هست
خودمونی بگیم خیلی ها هستند که با خلوص نیت به دیوان شمس تفألی می زنند و جواب نیت خود را بسیار رسا و زیبا می گیرند و با روح اشعار ارتباط برقرار می کنند
برای خواندن شعری هدفمند از دیوان شمس ، صلوات و فاتحه ای بخوانید ، چشمان خود را چند ثانیه ببندید و نیت خود را شفاف نمایید و سپس بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و فال خود را در کادر بالا مشاهده خواهید نمود


تفأل به دیوان شمس آنلاین


تفأل به دیوان حافظ


فال حافظ ، کاهش دغدغه ها ، آرامش خاطر ، تمرکز اعصاب و روان
تفأل به دیوان حافظ اثرات و فواید بسیاری دارد که بر اهل ذوق پوشیده نخواهد ماند
بسیاری از شب نشینی ها می تواند با حافظ خوانی رنگ و بوی دیگری را به خود بگیرد
فال حافظ به همراه روخوانی اشعار حال و هوای دیگری دارد
فقط کافیست با خلوص نیت یک صلوات بفرستید ، فاتحه ای بخوانید و نیت نمایید و سپس نشانه را بر روی دکمه "فال حافظ" قرار دهید و چشمان خود را برای چند ثانیه ببندید و کلیک نمایید
فال شما در تابلوی بالا نمایش داده می شود


فال حافظ آنلاین


فال چوب اصلی


فال چوب به روایت اصلی برگرفته از نُسَخی است منتسب به دانیال نبی که با یک چوب با چهار پهلوی تراش خورده و با حروف الف ، باء ، جیم و دال و با روش قرعه انجام می گردد و ظاهرا در قدیم الایام برای دانستن خیر و شر امور بکار می رفته است که لازم است ابتدا نیت خود را خیر و درست نموده و سپس با طهارت کامل سوره حمد را خوانده و سه صلوات هدیه نمایید به سرور کائنات حضرت محمّد (صلّی الله علیه و آله) و سپس چشمها را بسته ، سه نفس عمیق بکشید و در نهایت بر روی دکمه فال چوب کلیک نمایید تا فالی که مختصّ شما آمده را مشاهده نمایید


فال چوب آنلاین


فال قدیمی


قبل از هر اقدامی باید درست و صحیح نیت نمایید و صلوات و فاتحه ای بخوانید سپس یک سکه را برداشته و پنج مرتبه شیر یا خط بیندازید ؛ چنانچه شیر آمد عدد 1 و چنانچه خط آمد عدد 0 را یادداشت نمایید و در نهایت اعداد را به ترتیب در کادر زیر وارد نمایید و سپس بر روی دکمه "فال قدیمی آنلاین" کلیک نمایید و در تابلوی بالا فال خود را مشاهده نمایید
به طور مثال بار اول شیر ، بار دوم خط ، بار سوم خط ، بار چهارم شیر و بار پنجم خط آمده می نویسیم ؛ 10010


شماره فال


مثنوی معنوی مولانا


یک حکایت و داستان به شیوه تمثیل از مثنوی معنوی مولانا بخون تا یه ذره حال و هوات عوض شه
اطمینان داشته باش تا قلبت آروم بگیره
بشنو از نی، چون حكایت میكند
واز جدائی ها شكایت میكند
کز نیستان تا مرا ببریده اند
از نفیرم مرد و زن نالیده اند
سینه خواهم شرحه شرحه از فراق
تا بگویم شرح درد اشتیاق

حکایتی از مثنوی معنوی مولانا


مشاوره ، تعبیر خواب و انواع فال


فالی که گرفته اید احتیاج به توضیح دارد ؟ دوست دارید برایتان فالی دقیق و درست گرفته شود ؟ خوابی که دیده اید فکرتان را مشغول نموده و به دنبال تعبیر آن می گردید؟
آیا می خواهید مشکلات پیرامون خود را با یک مشاور در میان بگذارید ؟
آیا به دنبال پاسخ به سوالاتی هستید که ذهن و روان شما را به خود مشغول نموده است ؟
نیاز به یک مشاور و برنامه ریز دارید ؟
شما کاربر گرامی می توانید به راحتی دغدغه های خود را با ما در میان بگذارید و یک عمر بابت یک انتخاب درست ، خود را تحسین خواهید نمود ؛
با کلیک بر روی دکمه زیر درخواست خود را ارسال نمایید
آرامش خاطر ، تلطیف روح و روان و نگرشی صحیح به مسائل

درخواست مشاوره ، تعبیر خواب و فال


حمایت مالی


دوستان و کاربران عزیز می تونن از طریق این بخش به هر میزان که تمایل دارند ؛ از 1000 تومان تا هر چقدر که دوست دارند ، وب سایت خودشون را حمایت مالی نمایند و پیشاپیش از شما عزیزان قدردانی می نماییم


مبلغ دلخواه

اخبار روزانه    

اثرات و فوائد فال حافظ


ضمن سلام به تمامی کاربران محترم وب سایت فان اَدز
دوستانی که در نشست ها و مجالس شعرخوانی وب سایت ، حضور داشته اند به خوبی به یاد دارند که در بسیاری از این جلسات در مورد اثرات مفید و همچنین چالش هایی که در باب تفأل به دیوان حافظ در سطح اجتماع می تواند مطرح باشد ، صحبت های زیادی شده است لیکن مختصری هم در این مجال برای دیگر کاربران محترم بیان می گردد که برای همگی شما عزیزان خالی از لطف و فایده نیست .
شعرخوانی و تفأل به فال های گوناگون ، از ایام کهن به هدیه به عصر ما رسیده است و این موضوع با عناوین مختلف در فرهنگ های مختلف نیز یافت می شود لیکن با توجه به وجود بزرگان شعر و ادبیات پارسی در قدیم و معاصر ، علاقه ای خاص در دل ایرانیان ریشه دارد که با دیگر نقاط دنیا متفاوت می باشد .
وقتی که انسان از پیرامون خود آزرده خاطر شده و حال و هوای گرفته ای پیدا می نماید معمولا به شعر و فال روی می آورد و می خواهد که خود را از بند خستگی و سؤالات زیادی که در ذهن خود جای داده ، برهاند و در این میان به دلیل اینکه کتب شعر که در تمامی خانه های ایرانی پیدا می شده جای خود را به کتب الکترونیکی و برنامه های رایانه ای ، موبایلی و وب سایت ها داده اند ، خیلی ها حواسشون نیست که قربانی تعبیرات اشتباه اشعار و فال های بیخود و مزخرفی می شوند و راه صواب و خطا را به هم آمیخته نموده و دچار غیبت و تهمت می گردند .
به همین دلیل کاری که در سایت فان اَدز مشاهده می نمایید منحصر به فرد بوده و در جای دیگری شبیه به آن را نخواهید دید و آن مشاوره فال آنلاین می باشد تا شما کاربران محترم بتوانید پاسخ سؤالاتتون را از مشاورین ما به صورت کامل دریافت نمایید و این برای شما بسیار سودمند و ارزشمند خواهد بود .
تأثیری که یک شعر و فال مناسب در حال و هوای شما می تواند داشته باشد بسیار زیاد خواهد بود زیرا ممکن است که شما برخی برنامه های آشفته تان را با کمک آن بازسازی نموده و در جهت رشد و تعالی خود از آن بهره ببرید .
در این میان فال حافظ در میان ایرانی ها نقش مؤثری دارد که نبایستی با فال های دیگری همچون فال تاروت ، فال ورق و نظایر آنها مقایسه گردد که آوردن فال حافظ در بین اینگونه فال ها اشتباهی بزرگ است و نشان از عدم آگاهی افراد از تفسیر و بیان احوالات توسط اشعار دارد .
فال حافظ در فهم برخی امور مؤثر و کارگشا خواهد بود به شرط آنکه با نیت صحیح و توسط اهل فن تعبیر گردد .
آیا می دانید فال حافظ می تواند از بسیاری از ناکامی ها ، شکست های روحی و روانی ، طلاق و جدایی ها جلوگیری نماید !
فال حافظ اثرات و فوائد بسیاری دارد که بر همگان پوشیده نیست .


حریم شخصی


با سلام به همگی شما کاربران عزیز که این مطلب را مطالعه می نمایید .
مکررا از اینجانب خواسته بودند که در مورد حریم فردی صحبت نمایم و البته نمونه هایی از این مطالب را بارها و بارها در پاسخ به سوالات شما عزیزان عرض کرده ام و ممکن است برخی از این مطالب به گوش شما آشنا باشد لیکن چنانچه با دقت مطالب را دنبال نمایید می توانید مطالب جدیدتری را متوجه شوید که برایتان بسیار سودمند و حائز اهمیت خواهد بود .
حریم شخصی ، بسان موجود زنده ای است که با هر کسی قرین و همسایه می گردد و بسته به هر شخصی متفاوت خواهد بود و نمی توان دو حریم شخصی را پیدا کرد که عینا همانند همدیگر باشد و لذا از دیگران در این مورد تقلید نکنید .
چگونگی حریم شخصی شما بستگی به خیلی معیارها و خصوصیت های ذاتی و پیرامونی شما دارد .
هر شخصی می تواند با توجه به نیازهای خود از این حریم بهره برده و از مزایای آن در برخورد با دیگران استفاده نماید اما به شرطی که این حریم درست تعریف شده باشد و نه آنقدر محدود باشد که هرکسی بتواند پا فراتر گذاشته و به شما بیش از حد نزدیک شود و نه آنکه آنقدر وسیع باشد که چاره ای به جز تنهایی و گوشه نشیبنی نداشته باشید .
بسیاری از آدمها قبل از اینکه این نکات ارزشمند را بدانند قربانی بسیاری حرمت شکنی ها و آزارهای متفاوت از جمله اذیت های جنسی ، روحی و روانی می شوند و در این میان تعداد کمی می توانند راه سلامت را بازگرفته و مجددا و از نو و با بهره گیری از تمامی قوای داخلی و اطراف خود ، سرپا شده و زندگی تازه ای را آغاز نمایند .
چه بسا بسیاری از حرمت شکنی ها که در سن و سال پایین و به دلایل مختلف از جمله بی تجربگی و عدم اطلاع از پاسخ بسیاری از سؤالات ، صورت گرفته و فرد را عقده ای و بی هویت می نماید .
بسیاری از کینه هایی که در دلتون نهادینه می شه و اونها را تا سالهای سال با خودتون تکرار می کنید ، حاصل بی توجهی به حریم خصوصی خودتون بوده که به دیگران آنقدر اجازه ورود داده اید که به باورها و شخصیتی که سالها برای خود ساخته اید ضربه وارد بشه و خاطره ای تلخ را براتون به ارمغان بیاره .
حریم فردی شما بسته به یکسری علل ، تغییر یافته و پیرامون شما بزرگ و یا کوچک می گردد .
مهم این است که حریم شخصی خودتون را در ابتدا پیدا کرده و اون را ارزیابی نمایید و ببینید تا چه میزان آسیب دیده و تا هم اکنون چقدر شما را در جلوگیری از ورود غریبه ها به حلقه اول وجودیتون کمک نموده است و سپس برنامه ای تعریف نمایید که بتونه این حریم را درست و اصولی براتون حفظش کنه و موفقیت های زندگیتون را براتون به ارمغان بیاره .
در تفأل بسیاری از دوستان شما که درخواست مشاوره و فال به خصوص فال حافظ را در سامانه ثبت می کنند ، این نکته مشترک بوده است که حریم شخصی اونها شکسته شده و فرد از همون نقطه آسیب دیده است .
برخی کاربران عزیز نیز سؤالات بسیاری در مورد اثرات فال حافظ پرسیده اند که برای هرکدوم از این عزیزان ، پاسخ لازم ارسال شده است که اگر دقت نمایند در جواب ایشان یک نکته مشترک است و آن بازسازی حریم شخصی با استفاده از فال حافظ می باشد که کیفیت آن احتیاج به ساعت ها صحبت در باب شعر و فال شناسی و اثرات و فواید آن دارد .
چنانچه هر سوالی داشتید می توانید از منوی ارسال درخواست ، مطلب خودتون را ارسال نمایید تا پاسخی متفاوت از آنچه تا بحال شنیده اید را دریافت نمایید .


آخرین نظرات و مطالب کاربران محترم
مائده
سلام و درود بر شما . خیلی از بابت فال هایی که قرار دادید ممنونم . فال چوب شما خیلی محشره و با باقی فال های چوب فرق داره . فال چوب با تفسیر و معنی متفاوت داره انجام می شود که برای شما فکر می کنم خیلی صحیح باید باشه . یک خانمی از تیم پشتیبانی شما با من تماس گرفت و در مورد نحوه و کیفیت دریافت پاسخ از مشاورتون نظرخواهی کرد که خیلی این کار فوق العاده بود و من انتظار پیگیری نداشتم . مرسی و دوست دارم باهاتون همکاری داشته باشم .
نسرین
سلام . خیلی وقتا می شد که اعصابم به هم می ریخت و به همه چیز اعتراض داشتم و کسی نبود که درد دل من را گوش بدهد و حتی همسرم هم گوشش به حرفهای من شنوا نبود و البته یکی از مشکلاتم همسرم بود که من را درک نمی کرد. یک ماه پیش بود که اومدم یه فال چوب بگیرم و با سایت شما آشنا شدم و بعد از چند روزکه فال چوب می گرفتم توجهم به این جلب شد که شما برای فال حافظ تعبیر و تفسیر و معنی نگذاشته بودید و همین خیلی برام جالب بود که به صورت زنده و آنلاین گفته بودید که مشاوره فال را انجام می دهید و برای تعبیر صحیح فال حافظ باید درخواست ثبت نماییم و من هم همین کار را کردم و خیلی برام جالب بود که 5 دقیقه بیشتر طول نکشید و برام پیامک اومد که جوابتون آماده هست و اینقدر از تعبیر فال حافظ لذت بردم که دوباره درخواست دادم که بهم گفتند با یک نیت دو بار فال نگیرید و شماره کارت خواستند تا مبلغ واریزی ام را بهم برگردونن. شما خیلی باحالید.مشاوره هاتون خیلی جالبن و من تو این کانال های تلگرام و گروه ها تبلیغاتتون را می گذارم و اینطوری فکر می کنم دارم ادای دین می کنم . چون شما به من آرامش را هدیه دادید و الان حالم خیلی خوبه
شیرین
با دوستام توی یه کافه رستوران نشسته بودیم و یکیشون پیشنهاد داد تا از سایت فال چوب بگیریم و این کار را کردیم و فال چوب هایی که می اومد خیلی تعبیرای باحالی داشت بعدش فال حافظ گرفتیم و دیدیم که شما برای تعبیر فال ، مشاوره آنلاین گذاشتید . رفتیم تعبیر یک فال را ازتون بپرسیم دیدم که شما مشاوره های خانوادگی و شغلی هم انجام می دید و به بچه ها هیچی نگفتم و اون شب وقتی اومدم خونه زودی اومدم تو اتاقم و یک درخواست مشاوره دادم و با خودم گفتم که ما امشب توی اون کافه رستوران کلی پول دادیم و حالا یه پولی هم اینجا میریزم فوقش اینه که رفته دیگه ولی از من ناراحت نشیدا . من عین واقعیت را دارم براتون می نویسم . بعدش با کمال ناباوری در عرض کمتر از نیم ساعت دیدم مشاور از طریق تلگرام آنلاین پیام داد و مشاورمون تا ساعتای سه پیش رفت و خیلی خجالت می کشیدم که سوالاتم تمامی نداشت و هر سوالی می کردم خیلی با حوصله و بدون هیچگونه ناراحتی و یا خستگی ، جواب می دادن . خیلی راضی ام ازتون . مشکل من با خانواده ام که خیلی بهتر شده و امیدوارم بقیه هم مشکلاتشون حل بشه .
شهاب
من دو ماهی هست که توسط همسرم با سایت آشنا شدم و تا حالا بیشتر از بیست تا مشاوره داشتم و احساس می کنم نوع برخوردم با همسرم تا حالا اشتباه بوده و این من بودم که خانمم را درک نمی کردم و نه ایشون و می خواستم تشکر کنم
ساناز
من به فال چوب که به نام فال نامه دانیال نبی هم مشهوره خیلی اعتقاد دارم . انگار که روح داره و هر بار که توسط این وب سایت و به صورت آنلاین فال گرفتم خیلی برام اومد داشت و همچنین مشاوره هاتون را به همه توصیه می کنم چون خواهرم الان چند وقته که به توصیه های مشاورین این وب سایت عمل کرده و روحیه اش خیلی بهتره و با شوهرش هم آشتی کرده و من هم خیلی از فال چوب استفاده می کنم و همه عوامل این وب سایت را دعا می کنم که خدا هر چی می خواهند بهشون عطا کنه . باز هم ممنون از تعبیرها و تفسیرهای عالی که از فال چوب در وب سایتتون قرار دادین .

شما هم می توانید مطالب خود را ثبت نمایید
نام
ایمیل
متن پیامWeb Statistics